mar 21

Moskwa, 18 marca – RAI Nowości.

Około tysiąca wielbicieli Thomasa Andersa, ex-solisty Modern Talking z Rosji, Polski, Hiszpanii, Ukrainy, USA, Niemiec i innych krajów zebrało się w sobotę na Stadthalle Ransbach-Baumbach koło Koblencji, gdzie piosenkarz odpowiadał na pytania swoich wielbicieli oraz otrzymał Platynową Płytę za pełną sukcesów sprzedaż płyty „Strong” z 2010 roku.

Platynowa Płyta (cztery dyski i tabliczka z napisem) została wręczona Andersowi przez przedstawiciela Good Taste Music oraz CD-Land za pełną sukcesów sprzedaż – tylko w Rosji zostało sprzedane ponad 650 tysięcy egzemplarzy albumu „Strong”. Tą cenną nagrodę wręczył Thomasowi Andersowi redaktor ‘Rosyjskiej Agencji Informacyjnej Nowości’ David Burgchardt – jednocześnie autor tekstów piosenek do albumu „Strong”. Burgchardt także otrzymał taką samą nagrodę za album.

Platyn1

„Wyprodukowaliśmy ten album z miłością, i ja jestem rzeczywiście bardzo zadowolony, że spodobał się ludziom nie tylko z Rosji, ale też z całego świata” – powiedział ‘Rosyjskiej Agencji Informacyjnej Nowości’ Thomas Anders.

Platyn2

Anders także zaznaczył, że planuje wydać nowy album w listopadzie. Po spotkaniu z wielbicielami Thomas Anders dał koncert wykonawszy piosenki również z albumu „Strong”, a także hity Modern Talking.

Thomas Anders, który naprawdę nazywa się Bernd Wejdung, urodził się w Niemczech. Razem z Dieterem Bohlenem w 1984 roku stworzył anglojęzyczny muzyczny duet Modern Talking, który dotychczas jest uważany za najpomyślniejszy niemiecki pop-projekt. Po rozpadzie grupy w latach 80ch Thomas Anders zaczął solową karierę i wydał dziesięć albumów studyjnych.

Źródło: ria.ru

Foto: Guido Karp / Patryk Dzięgiel

Autor PiotrWszystkie prawa zastrzeżone / All rights reserved.