cze 30

Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich Fanów i Sympatyków Thomasa Andersa do obejrzenia specjalnego clipu z koncertu Thomasa w Gdańsku z 16 marca 2013 roku.

Występ ten który stanowi fragment gdańskiego koncertu jest po raz pierwszy wykorzystany jako nagranie HD w historii koncertów Thomasa Andersa. Osoby które były na tym koncercie (oraz w Łodzi) widziały kamery nagrywające oba te koncerty. Owocem tych nagrań jest poniższy występ na którym Thomas Anders wykonuje znany wszystkim super-hit Modern Talking „Cheri, Cheri Lady”.

Zmontowany występ został przesłany do Thomasa oraz jego współpracowników i po otrzymaniu aprobaty prezentujemy go Wam jako miłą niespodziankę dla każdego!!!

© WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE – ZABRANIA SIĘ POWIELANIA CZY UMIESZCZANIA TEGO MATERIAŁU NA INNYCH STRONACH INTERNETOWYCH POD GROŹBĄ KONSEKWENCJI PRAWNYCH!!!

Jednocześnie miło jest nam poinformować że najbliżej prawidłową odpowiedź na zadaną zagadkę udzielił: edmund1974!!!

Nagrodą dla Edmunda będzie jego udział w wręczeniu kwiatów i podziękowaniu Thomasowi za koncert na scenie podczas jednego z najbliższych koncertów w Polsce na którym Edmund będzie obecny. Gratulujemy!!!

Podpowiedź o której w zagadce była mowa to fragmenty tego wystąpienia które zostały wykorzystane w Clipie promującym zbliżający się koncert Thomasa Andersa w Koszalinie:

Również niebawem podamy kolejne szczegóły odnośnie koncertu Thomasa Andersa w Nysie!

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z koncertu Thomasa Andersa w Gdańsku:

Autor Piotr

4 Odpowiedzi do “NIESPODZIANKA – ROZWIĄZANIE!!!”

 1. Piotr napisał(a):

  Edmund przed tobą lato pełne niezapomnianych wrażeń…!

 2. weidung napisał(a):

  cudnie!!!

 3. aldona napisał(a):

  Gratulacje!!!

 4. aleksandra227 napisał(a):

  Super video-mój ulubiony kawałek i gratuluję zwycięzcy brawo!! :-)Wszystkie prawa zastrzeżone / All rights reserved.