paź 22

19 października 2013r. miało miejsce historyczne wydarzenie: I Zlot Fanów Thomasa Andersa. Członkowie FanClubu spotkali się w Kutnie, w Klubie Chilli, gdzie wspólnie spędzili kilka godzin na dobrej zabawie przy naszej ukochanej muzyce, dyskusjach na gorące fan-clubowe tematy, na grach i zabawach oraz wspólnym oglądaniu rewelacyjnie nagranego koncertu Thomasa z Gdańska. Taką wspaniałą niespodziankę sprawił nam nasz szef, Patryk!

A jak to się zaczęło…? Jakiś czas temu, podczas rozmów na Forum powstała idea zorganizowania Zlotu Fanów. Wprawdzie zdania były podzielone – czy to warto..? czy będą chętni..? Przecież to nie koncert… Przecież koszty… Czy będzie się chciało..?

Ale postanowiliśmy jednak „wziąć byka za rogi” i na zasadzie – jak się nie spróbuje, to się nie wie – organizacja Zlotu stała się faktem!

Jak na pierwszy raz frekwencja była całkiem niezła! Zaszczycili nas swoją obecnością: Patryk, Aneta Cyganik, Monia82, DorkaWawa, lancja, Aragorn, shoker191, Ann z Rodzicami, Tatiana z synem, siara1971, hanoczka, Chris1974 wraz z żoną i synem, Moi.Anne, KarinaMaria, Klaudia, AngelOfDarkness.

Impreza rozpoczęła się po 16:00, gdy wszyscy już dotarli na miejsce. W klubie Chilli mieliśmy dla siebie lożę VIP, którą przystrojono zgodnie z tematem spotkania: był duży baner z napisem: I Zlot Fanów Thomasa Andersa, pod nim baner FanClubu, na ścianach galeria zdjęć Thomasa, girlandy białych balonów z logo TA… Ba! Zaszczycił nas swoją obecnością sam Thomas Anders!  Bawił się z nami przez cały wieczór, w tym również na parkiecie! Obejrzał też wreszcie w spokoju swój własny koncert!  Mowa tu o „standzie” Thomasa w rzeczywistych rozmiarach. Przyznam, że ta mała niespodzianka organizatorki też zrobiła furorę chętnych do zdjęć z Thomasem było mnóstwo!

Impreza była zamknięta, więc cały klub był tylko dla nas. Mieliśmy czas i na szaleństwa na parkiecie, i na konkursy: Play-Back-Show oraz karaoke, i na spokojne rozmowy i dyskusje; super było usiąść wokół Szefa i móc obgadać co ważniejsze sprawy, mnóstwo rzeczy nam wyjaśnił, o wiele spraw mogliśmy zapytać… To było naprawdę dobrą ideą, taki właśnie kontakt, żywy, bez pośpiechu… Wtedy wyraźnie poczuliśmy: tak, jesteśmy, jesteśmy FanClubową Rodziną, super zespołem naprawdę wspaniałych ludzi.

Bardzo podekscytował nas Prezes mówiąc, że o Zlocie poinformował samego Thomasa! I gdyby nie koncert w Genewie, który akurat trwał – Thomas prawdopodobnie by do nas zadzwonił! Ależ nas ta informacja zelektryzowała!

Oczywiście nie samymi dyskusjami Zlot stał, były i wspomniane popisy artystyczne! Jako Gwiazda Wieczoru wystąpiła w Play-back-show Monia82, która rewelacyjnie odegrała występ Thomasa do utworu „Stay With Me”! Brawa dla Moni za odwagę, przygotowanie kostiumu i super występ!

W konkursie karaoke na występ solowy odważył się Aragorn zaś w grupie towarzystwo odśpiewało, tańcząc, oczywiście sztandarowe „YMHYMS”!

Monia82 otrzymała Dyplom oraz nagrody z rąk organizatorki i Prezesa FC. Pozostali pięknie śpiewający – Dyplomy Wyróżnienia za udział w karaoke.

Od ok.19.20 Prezes wystąpił ze swoją niespodzianką – mieliśmy jedyną możliwość obejrzenia pełnego, wspaniale zmontowanego w systemie HD (Blue-Ray) koncertu Thomasa z Gdańska! Zasiedliśmy na kanapach i…. wszyscy z zapartym tchem zapatrzyliśmy się i zasłuchaliśmy w Thomasie…. Euforia po każdej piosence była równa tej na koncertach! A na „Jet Airliner” i „Atlantis Is Calling” zgadnijcie co? BALONY!!! Balony z girland poszybowały nad głowy uczestników Zlotu, dzięki czemu poczuliśmy się niemal jak na koncercie!

Po koncercie (aha!) ruszyliśmy ponownie zdobywać parkiet…

Zlot zakończył się ok.godz.22.00…

Jaka była konkluzja? MUSIMY TO POWTÓRZYĆ!!!! Zloty Fanów niech będą imprezą cykliczną! Do takiego wniosku wszyscy doszliśmy i będziemy gorąco zachęcać resztę naszej Rodzinki do udziału! Mamy nadzieję, że kolejne takie spotkanie odbędzie się w jeszcze większym gronie!!!

Tekst & Foto: JoannaIzabella

Autor Piotr

5 Odpowiedzi do “I ZLOT FANÓW THOMASA ANDERSA JUŻ ZA NAMI!”

 1. Piotr napisał(a):

  Gratuluję udanego Zlotu! Oby również liczne grono reprezentowało Nasz Fanklub na międzynarodowym spotkaniu z Thomasem w Koblencji!

 2. michal.czeslaw napisał(a):

  Świetnie!Zlot udany,fani zadowoleni,tak trzymać!A wiadomo już kiedy będzie fan-day w Koblenz?Ja na pewno się pojawię!

 3. aragorn napisał(a):

  hejjj,,naprawde dla takich chwil się żyje,,,,,do następnego razu.

 4. aleksandra227 napisał(a):

  Wspaniałe zobaczyć pierwszy zlot fanów z Fan – Clubu :)
  Muszę zrobić wszystko,żeby bywać na Zlocie Fanów i spędzić miło czas razem z Wami!

  Pozdrawiam wszystkich :)

 5. Cris1974 napisał(a):

  Akurat większość zdjęć robiłem ja (jeśli nie wszystkie tu widoczne), ale nie istotne, ważne że wszystko zostaje w fan-clubowej rodzinie:)



Wszystkie prawa zastrzeżone / All rights reserved.