sty 05

W swojej nowej książce nie pisze nic dobrego o swoim koledze z „Modern Talking”.

Piosenkarz Thomas1

To niewiarygodne, co Thomas Anders ujawnia o swoim ex-koledze. DAS NEUE zapytał go o to.

Skąpy, chciwy i dość nieprzewidywalny gagatek. W ten sposób Thomas Anders (48) pisze o Dieterze Bohlenie (57) w swojej książce. Umówiliśmy się z Thomasem Andersem na rozmowę, podczas której same ciężkie i bolesne twierdzenia padały.

Piosenkarz Thomas2

„Dieter, jako jedyny prawdziwy życiowy bohater!”

Thomas Anders zwierza się DAS NEUE: „Tak zastanawiając się, to on ma jedyną wartość w życiu. Tylko pieniądze go nie rozczarowują. Tylko po to inni są mu potrzebni. Dieter Bohlen uważa, że pieniądze są jego jedynymi przyjaciółmi”.

„Dieter traktuje ludzi bez szacunku!”

Możemy przekonać się z telewizji, że jako „DSDS” Juror traktuje tam kandydatów, jako śmieci. Mający podobne doświadczenie Thomas Anders stwierdza: „Pierwszym pytaniem od naszych muzyków zawsze było, w jakim on jest nastroju. Człowiek zawsze czuł się jak uczeń, który wchodząc do klasy bał się, czy go nieobliczalny nauczyciel zapyta”.

Piosenkarz Thomas4

Teraz otrzymujemy potwierdzenie z pierwszej ręki na temat tego, co zawsze o tym nazywanym przez wszystkich pop-tytanie mówiono. Ale czytając książkę Andersa nasuwają się nam następujące pytania:

Czy Dieter jest nieobliczalny?

Takie wrażenie powstaje, gdy czytamy to, co Thomas Anders napisał: „Odnoszę wrażenie, że jakieś dwa łączące się w głowie Dietera przewody nie są dobrze połączone. Inaczej jego zachowania nie da się wytłumaczyć”. Dopytujemy się wnikliwie, ale piosenkarz odpowiada wymijająco: „Ja na to nie mogę wam odpowiedzieć”. Jednak warto zwrócić uwagę na te słowa: „Nie mogę inaczej powiedzieć, jak to, że u niego w głowie nie wszystko działa poprawnie. Ale w sytuacjach, jakie sam z nim doświadczyłem pokazały mi, jaki on jest nieprzewidywalny. Zachowuje się prawie jak dyktator”.

Piosenkarz Thomas5

Czy Dieter jest człowiekiem rodzinnym?

W książce możemy przeczytać, że Dieter Bohlen udzielił wywiadu w Wigilię. Mamy pewne spostrzeżenie: „On woli spędzać ją sam, pijąc w kieliszku szampana i iść wcześniej spać (…) Ma pięcioro dzieci z trzema kobietami i najwyraźniej żadne z tych dzieci nie chce spędzić wigilii z tatą. Jakie to smutne. Czy to nie przez własne zachowanie pozostał osamotniony?” Znowu nie daje nam jasnej odpowiedzi jego były kolega: Jeśli tak patrzę wstecz, jak on postępował ze wszystkimi, że wywołuje to tyle negatywnych emocji, to każdy w końcu nie będzie chciał mieć z nim nic więcej do czynienia. On sam jest własnym swoim problemem, ‘Charakter-Problemem-Dietera-Bohlena’!”

Piosenkarz Thomas3

DAS NEUE poprosił Dietera Bohlena o zajęcie stanowiska w sprawie wypowiedzi jego byłego kolegi. On jednak nie udzielił nam odpowiedzi.

Piosenkarz Thomas

Źródło & Foto: DAS NEUE 2011

Autor Piotr

3 Odpowiedzi do “Piosenkarz Thomas Anders gorzko rozlicza się z Dieterem Bohlenem!”

 1. atlantyda ;o) napisał(a):

  Czy Dieter jest człowiekiem rodzinnym?
  Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to skojarzenie Dietera z Ebenezerem Scroogem z „Opowieści Wigilijnej”.
  Opowieść kończy się dobrze jak to każda bajka,życie jednak nie jest bajką…czy taką samą przemianę jest w stanie przejść Dieter ? Żeby z żadnego pieniędzy manipulanta stał się miły kochający i kochany człowiek ?

  Ostatnio to co dowiaduję się na temat mojego Idola stawia mnie w prawdziwe osłupienie…czy Dieter zawsze taki był?Czy pieniądze do tego go doprowadziły?

 2. Paula napisał(a):

  Po obejrzeniu historii Dietera wydaje mi się że pieniądze go wciągnęły jest bardzo zachłanny i nie lubi się dzielić wszystko dla siebie chce mieć. Ostatnio wyszedł artykuł zatytułowany „Dieter Bohlen skąpy bogacz” Już sam tytuł dużo wnosi.

 3. Aneta84 napisał(a):

  Paparazzi nie spi … ludzie nie czyncie innemu co wam nie jest mile … Ja nie wierze w zadne slowo ktore jest napisane obrazliwe czy hamskie pod adresem Dietera Bohlena … bo ludzie robia sesnacje z byle czego zeby drugiego obrzucic blotem z czystej zazdrosci … miejcie swoj rozum … gazety to tylko robia sensacje nie zawsze biegnaca z prawda w parze …nie dajcie sie zmanipulowac tym bzdura … Dieter jest porzadnym czlowiekiem …Wszystkie prawa zastrzeżone / All rights reserved.