Kontakt

Thomas Anders Fan-Club Polska jest jedyną w Polsce stroną internetową w całości poświęconą osobie Thomasa Andersa. Uważamy, że warto zaprezentować jego osobę i osiągnięcia niezależnie od działalności w grupie Modern Talking, tym bardziej że Polska jest ostatnimi czasy miejscem częstych występów artysty, a jego twórczość solowa jest u nas niemal nieznana.

Serwis Thomas Anders Fan-Club Polska powstał we współpracy z działającym od 2001 roku serwisem ModernTalking.pl, który zapewnił początkowe wsparcie od strony redakcyjnej i techniczną administrację witryną. Szata graficzna i zgromadzone na stronie zdjęcia Thomasa Andersa są wkładem 33ccd, multimediami zajmuje się Piotr multimedia@thomas-anders.pl.

STATUT THOMAS ANDERS FAN-CLUB POLSKA

Materiały z których jest zbudowana strona internetowa Thomas Anders Fan-Club Polska stanowią wyłącznie materiał informacyjny, mający na celu pogłębienie wiedzy o osobie Thomasa Andersa i tych wszystkich, którzy na przestrzeni lat z nim przebywali i współpracowali. W związku z tymi materiałami (zdjęcia, teksty, linki) Fanklub nie pobiera żadnych korzyści materialnych a służą one wyłącznie celom promocyjnym i informacyjnym.

Nasz Fan-Club zrzesza miłośników i sympatyków talentu muzycznego, jaki przejawia swoją osobą Thomas Anders. Każda osoba mieszkająca w Polsce, której te muzyczne wartości są bliskie jest zaproszona do udziału w Thomas Anders Fan-Club Polska.

Każda osoba, która kierując się wewnętrznym pragnieniem zostania członkiem Fan-Clubu otrzyma imienny identyfikator oraz w pełni będzie mogła korzystać z praw które przysługą każdemu członkowi Thomas Anders Fan-Club Polska.

Każdy, kto jest zainteresowany aby stać się członkiem Fan-Clubu proszony jest o przesłanie swojego zgłoszenia drogą e-mailową na adres: fan@thomas-anders.pl

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w Fan-Clubie jak i wynikających z tego uczestnictwa korzyści oraz obowiązków zostaną przesłane na podany przez osobę zainteresowaną adres e-mailowy niebawem.

Membership is possible only for persons living in Poland!

Nasze buttony (wersja HTML):

<a href=http://www.thomas-anders.com.pl> <img src=http://www.thomas-anders.com.pl/button.jpg alt=Thomas Anders Fan-Club Polska> </a>
200x70but <a href=http://www.thomas-anders.com.pl> <img src=http://www.thomas-anders.com.pl/button2.jpg alt=”Thomas Anders Fan-Club Polska> </a>

Nasze buttony (wersja dla forum dyskusyjnego):

[url=http://www.thomas-anders.com.pl][img]http://www.thomas-anders.com.pl/button.jpg[/img][/url]
200x70but [url=http://www.thomas-anders.com.pl][img]http://www.thomas-anders.com.pl/button2.jpg[/img][/url]

Kontakt w sprawach fanklubowych: Patryk fan@thomas-anders.pl
Kontakt w sprawach redakcyjnych: Piotr multimedia@thomas-anders.pl


Zapytania koncertowe prosimy kierować do impresariatu Solaris Music.Wszystkie prawa zastrzeżone / All rights reserved.