„Cheri, Cheri Lady” – Niemcy 09.1985

Kolejny trzeci już numer 1 Modern Talking ukazał się we wrześniu 1985 roku. Piosenką tą stał się jeden z najbardziej rozpoznawalnych tytułów „Cheri, Cheri Lady”. Oto jak w swojej książce autobiograficznej „100% Anders” wspomina tą piosenkę sam Thomas Anders:
W domu u mnie była demo-wersja piosenki, która po prostu ciągle siedziała mi w głowie: „Cheri, Cheri Lady”. Lekka i prosta, i która dawała mi przyjemne odczucia. Na nagranie nowego albumu Dieter zawsze przysyłał mi 40-50 kompozycji, z nich wybierałem około 20 które mi się podobały. Z nich Dieter wybierał 12-13, które potem nagrywałem w studiu. «Słuchaj, Dieter», zadzwoniłem do niego. «Dlaczego odrzuciłeś „Cheri, Cheri Lady?”» «Myślisz że, to dobra piosenka?» spytał. «Szczerze? No cóż, nagrywamy». „Cheri, Cheri Lady” stała się jednym z naszych największych hitów. I znowu singiel oraz album stały się niezaprzeczalnym numerem jeden.
Piosenka ta okazała się największym hitem Modern Talking w Polsce.
Na singlu mamy dwie wersje – singlową i instrumentalną a na 12″ bardzo dobrze przygotowaną wersję maxi – „Special Dabce Version”. Piosenka ta również otwiera drugi album Modern Talking „Let’s Talk About Love”.

Cheri, Cheri Lady – 7″ (Hansa 107 670)

A. Cheri, Cheri Lady 3:45
B. Cheri, Cheri Lady (Instrumental) 3:37

Cheri, Cheri Lady - 7''a

Cheri, Cheri Lady - 7''b

Cheri, Cheri Lady - 7''c

Cheri, Cheri Lady - 7''d

Cheri, Cheri Lady – 12″ (Hansa 601 950)

A. Cheri, Cheri Lady (Special Dance Version) 4:52
B. Cheri, Cheri Lady (Instrumental) 3:37

Cheri, Cheri Lady - 12'' Niemcy A

Cheri, Cheri Lady - 12'' Niemcy B

Cheri, Cheri Lady - 12'' Niemcy C

Cheri, Cheri Lady - 12'' Niemcy D

x

POZOSTAŁE WYDANIAWszystkie prawa zastrzeżone / All rights reserved.