Kielce 2010

Thomas Anders na żywo
„Koncert dla Ameryki – Koncert dla Świata”
Amfiteatr Kadzielnia, Kielce, 11.09.2010

+ 12.09.2010 – „Koncert na pożegnanie lata”!

Z przyjemnością informujemy, że ruszyła już sprzedaż biletów na koncerty Thomasa Andersa, które odbędą się 11 i 12 września 2010 w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia. Wejściówki na występ, który odbędzie sie pod hasłem „Koncert dla Ameryki – Koncert dla Świata” można nabywać w przedsprzedaży w promocyjnej cenie 50zł w salonach Empik, sieci Ruch oraz na stronie internetowej TicketOnline.pl i Klub.fm. W dniu imprezy bilety będzie można nabyć w cenie 60zł.

Thomas podczas swojego występu zaprezentuje pełen program składający się zarówno z utworów pochodzących z najnowszego albumu „Strong”, jak i doskonale znanych przebojów Modern Talking.

Zachęcamy też do odwiedzenia stron internetowych głównych sponsorów koncertu – dealera Forda Auto-Skar oraz firmy Venuspłytki, a także witryny Managementu Solaris Music.


Bilety – oferta specjalna!

Uwaga – użytkownicy Thomas-Anders.pl mogą skorzystać ze specjalnej promocji i kupując bilet taniej oglądać koncert z miejsc pod sceną dostępnych tylko dla najzagorzalszych fanów!


Promocja

Koncert jest promowany w prasie, radio i telewizji. Specjalnie dla Was zgromadziliśmy w jednym miejscu to, co na temat koncertu przekazują media:


Gdzie to jest?

Amfiteatr Kadzielnia znajduje kilkaset metrów na południe od centrum Kielc. Można dotrzeć do niego komunikacją miejską, korzystając z autobusu linii 6, 27, 113 (przystanek Krakowska Kadzielnia) lub 34, 41, 44 (przystanek Ściegiennego Stadion). Wszystkie te autobusy jadą na miejsce z przystanku Żelazna PKP znajdującego się nieopodal kieleckiego dworca kolejowego. Szczegółowy rozkład jazdy znajdziecie na stronie Zarządu Transportu Miejskiego w Kielcach.

Zmotoryzowani mogą skorzystać z następujących namiarów dla nawigacji GPS: 50° 51′ 40”, 20° 37′ 0” lub 50.861295, 20.616831 (Aleja Legionów 35, Kielce)

Do samych Kielc można dotrzeć samochodem, autobusem lub pociągiem. Przez miasto przechodzi droga krajowa nr 7 łącząca Kraków i Warszawę. Osoby z innych miast mogą sprawdzić najkorzystniejszą drogę dojazdu korzystając z zamieszczonej niżej mapki (amfiteatr znajduje się pod pinezką B). Pinezka A to lokalizacja dworca PKP.
Podróżnych preferujących komunikację publiczną zapraszamy na strony z aktualnym rozkładem PKP. Warto również sprawdzić autobusowy rozkład jazdy.

Wyświetl większą mapę


Gdzie przenocować?

Część z fanów na pewno będzie chciała przenocować w Kielcach po koncercie. Obszerny spis obiektów noclegowych róznych kategorii można znaleźć na stronach Urzędu Miasta Kielce.

Oto kilka przykładów miejsc, gdzie można zarezerwować nocleg:


Zapraszamy!

untitled-8

organizatorzy

radioalfa

untitled-1untitled-2untitled-3untitled-4untitled-5untitled-9

kadzielnia1

kadzielnia2

kadzielnia3Wszystkie prawa zastrzeżone / All rights reserved.